fbpx

Najlepšie SmartPet vychytávky 2024 – RECENZIE, skúsenosti a inšpirácie

Len si to predstavte – odchádzate do práce, ale so svojím štvornohým miláčikom môžete zostať v kontakte po celý deň. Múdra elektronika je v dnešnej dobe bežnou súčasťou našich životov, tak prečo ju nevyužiť aj v súvislosti so starostlivosťou o domácich miláčikov? Pre chovateľov sú určené špeciálne SmartPet zariadenia. Či už chcete mať prehľad o aktivite či strave svojich zvieracích priateľov alebo pre nich chcete opatriť interaktívnu hračku, prinášame vám prehľad tých najlepších SmartPet kúskov, medzi ktorými môžete vyberať.

Vybrali sme inovatívne produkty, ktoré prinášjú do starostlivosti o štvornohých kamarátov novú perspektívu. Najnovšia technológia z týchto produktov robia skvelých pomocníkov, ktorí sa postarajú nielen o zábavu.

Smart kamery a merače aktivity

Smart kamery a merače aktivity sú určené pre moderných majiteľov zvieratiek, ktorí nechcú nič nechať na náhodu. Milujúci páničkovia môžu zostať v kontakte so svojími štvornohými priateľmi a tiež môžu mať prehľad o ich aktivite. Kamery a merače aktivity vám pomôžu s kontrolou maznáčikov a nielen to. Vďaka týmto prístrojom môžete svojich miláčikov pravidelne odmeniť, môžete si viesť štatistiky aktivity aj zdravia a neprídete ani o spoločnú zábavu. A to aj v čase, keď nie ste prítomní.

#1 Najpredávanejšia interaktívna inteligentná kamera

PetCube Play smart kamera – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

PetCube Play je nielen smart kamera, ktorá vám umožní sledovať aktivitu domácich maznáčikov na diaľku, ale so svojim domácim miláčikom vám dovoľuje sa aj netradičným spôsobom hrať.

Je to jednoduché. Prostredníctvom HD kamery budete v obraze odkiaľkoľvek. Detekcia zvuku odhalí, čo váš parťák zrovna robí. Môžete sledovať, či je vaša mačička či psík v poriadku alebo či nehnevá. Je škoda, že kamera sa nevie nákloniť a zamerať na určité miesto, napriek tomu hravo zvládne zviditeľniť veľkú časť miestnosti.

Laser vám navyše umožní hranie, či už sa budete nachádzať na návšteve a či v kancelárii. Nevýhodou je mierna nepresnosť lasera. Samozrejmosťou je tiež automatický program, ktorý si s vaším zvieracím spoločníkom bude hrať namiesto vás v prípadoch, že ste príliš zaneprázdnení.

Zaujímavá je funkcia “ push-to-talk “. Potrebujete maznáčika napomenúť alebo pochváliť, hoci sa nenachádzate vedľa neho? Pomocou tejto funkcie môžete na svoje zvieratko hovoriť. Upokojiť ho, pokarhať alebo mu oznámiť, že už sa chystáte domov z práce. S PetCube Play neprídete o spoločný čas. Avšak sa zvuk trochu oneskoruje, čo niekedy prácu s miláčikom na diaľku sťaží.

Kamera sa ovláda jednoducho pomocou aplikácie v telefóne. Prepracovaný dizajn kamery navyše poteší aj v minimalistickej modernej domácnosti. Na kúpu sa ponúka aj lacnejšia alternatíva PetCube kamera. Rozdiel medzi týmito dvoma modelmi je nielen v ich vzhľade, ale aj v nočnom videní, ktoré ponúka iba model PetCube Play. Hoci by sa mohlo zdať, že v nočnom režime nebude obraz tak kvalitný, ako vo dne, výsledok prekvapí. Ak teda hľadáte interaktívneho domáceho pomocníka, potom investujte do jednej z týchto SmartPet kamier s rozlíšením 1080p v HD kvalite so širokouhlým 138 ° záberom.

6 dôvodov, prečo KUPOVAŤ PetCube Play smart kameru

 • Kamera umožňuje komunikáciu s miláčikmi na diaľku, nech ste kdekoľvek.
 • Môžete zabaviť zvieratá prostredníctvom hry aj bez vašej prítomnosti.
 • Neprídete o roztomilé okamihy – videá môžete ukladať.
 • Výchova môže prebiehať odkiaľkoľvek, maznáčika stačí napomenúť alebo pochváliť za jeho správanie.
 • Kameru je možné doplniť prístrojom PetCube Bites na odmeny (dávkuje maškrty na diaľku).
 • Plusom je moderný dizajnový vzhľad.

3 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ PetCube Play smart kameru

 • Kamera nemá náklon šošovky.
 • Môže dochádzať k miernemu oneskoreniu zvuku.
 • Laser nie je celkom presný.

#2 Širokoúhlá inteligentná kamera v príjemnom dizajne

PetKit Mate Wifi kamera – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Interaktívna kamera na prvý pohľad zaujme prevedením. Na výber je hneď niekoľko dizajnov, ktoré zapadnú práve do vašej domácnosti – či už túžite po hravom zvieracom vzhľade alebo dávate prednosť klasike vo forme drevenej patiny. Kamera pripomína elegantný prenosný reproduktor a v domácnosti svojím vzhľadom neprekáža.

PetKit Mate kamera ponúka 360 ° videnie, 720p HD kvalitu a 110 ° uhol. To čo sa deje u vás doma, môžete sledovať v reálnom čase. Ak chcete byť maznáčikovi nablízku a mať prehľad, s touto hračkou môžete jednoducho sledovať celú miestnosť. Všetky videá, ktoré vám urobia radosť, si uložíte, navyše môžete zachovať aj svoje najlepšie fotografie. Neprídete tak o momentky, ktoré by vám bez kamery utiekli, keď práve nie ste doma. Horšie je to v noci – kamera nemá nočné videnie.

Dobre funguje dvojcestná komunikácia spolu s kamerovým snímaním. Ide o dôležitú funkciu, ktorá je súčasťou interaktívnych kamier. Všetko opäť funguje na báze aplikácie vo smart telefóne. Zdá sa však, že aplikácia funguje oveľa lepšie s Androidom než s IOS operačným systémom, čo môže byť nevýhodou pre užívateľov Apple.

Opäť nechýba laser, ktorý vám umožní hrátky s miláčikom na diaľku. Zabaviť môžete mačičku alebo psíka prostredníctvom pár klikov v aplikácii. Táto funkcia sa hodí nielen pre spestrenie dňa vášho štvornohého miláčika, ale pomôže vám tiež odviesť pozornosť inam, presne tam, kam potrebujete, v prípadoch, že maznáčik robí niečo, čo nechcete.

6 dôvodov, prečo KUPOVAŤ PetKit Mate Wifi kameru

 • Príjemný dizajn, na výber je niekoľko prevedení, kamera pripomína bluetooth reproduktor.
 • Širokouhlý obraz ponúka kvalitné zábery.
 • Pomocou laseru si s miláčikom môžete hrať na diaľku odkiaľkoľvek.
 • Môžete sledovať a ukladať obľúbené videá vrátane fotografií.
 • Neprídete o najlepšie momentky.
 • Najvtipnejšie okamihy môžete ľahko a rýchlo zdieľať.

2 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ PetKit Mate Wifi kameru

 • Kamera nemá režim nočného videnia.
 • Priaznivcov Apple nepoteší horšia kompatibilita s iOS.

#3 Interaktivná kamera s dávkovačom maškrty

Pawbo smart dávkovač a kamera – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Pawbo je pomocníkom na svojom mieste. Je určený pre všetkých, ktorí okrem kamery hľadajú niečo navyše. Ak chcete svoje zviera na diaľku odmeniť za vhodné správanie, Pawbo vám s tým pomôže. Ide o kameru so zabudovaným dávkovačom maškŕt.

Ako Pawbo funguje? Je to kamera so 140 ° záberom a zabudovaným mikrofónom. Výchova na diaľku je však oveľa jednoduchšie vďaka možnosti odmeniť maznáčika, aj keď práve nie ste doma. Dávkovač by mohol byť väčší, ale na niekoľko dobrôt vystačí. Tentoraz jednoduchá aplikácia umožní komunikovať s miláčikom naraz až ôsmim rôznym užívateľom. Okrem toho nechýba možnosť zdieľania tých najlepších záberov priamo na sociálne siete. Chýba však úložisko, ktoré musíte mať vlastné.

Ak sa navyše zaraďujete medzi milovníkov mačičiek, potom k Pawbo kamerke možno dokúpiť tiež Pawbo Catch. Ide o interaktívnu hračku, ktorú s kamerou o rozlíšení 720p ľahko spárujete. Pawbo Catch môžete ovládať diaľkovým ovládačom alebo pomocou aplikácie, rovnako ako smart kameru. Hrať si však môžete aj vďaka laseru, ktorý ani u tejto interaktívnej kamery nechýba. Pawbo navyše disponuje dvoma svietiacimi indikátormi, červený je pre napájanie a zelený pre pripojenie k wi-fi.

Poteší majiteľa modernej domácnosti, čiernobiele nadčasové prevedenie robí z kamery nielen užitočnú pomôcku, ale aj dekoráciu.

5 dôvodov, prečo KUPOVAŤ Pawbo smart dávkovač a kameru

 • Estetický vzhľad, ktorý zapadne aj do moderného interiéru.
 • Možnosť odmeniť maznáčika, nech ste kdekoľvek, za jeho vzorné správanie či uposlúchnutie príkazu.
 • Jednoduché zdieľanie úchvatných okamihov na sociálnych sieťach poteší tých, ktorí sa o ne chcú podeliť.
 • Možnosť dokúpenia Pawbo Catch pre mačky nadchne majiteľov mačiek.
 • Laserová hra zabaví zvieratka vo vašej neprítomnosti.

2 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ Pawbo smart dávkovač

 • Chýba úložisko.
 • Dávkovač na kŕmenie nie je príliš veľký.

#4 Chytré vodítko s monitorovaním aktivity

Petkit GO Smart vodítko – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Ďalšia užitočná pomôcka, ktorá poslúži všetkým, ktorí chcú kontrolovať pravidelnú aktivitu svojich štvornohých kamarátov. Petkit GO Smart vodítko totiž eviduje históriu vašich spoločných prechádzok, meria čas, lokáciu a tiež vzdialenosti.

Vodítko je určené pre všetkých, ktorí majú radi “ rozumné “. Po prepojení s telefónom v aplikácii uvidíte, aký čas ste s miláčikom strávili vonku, koľko kilometrov ste prešli a tiež ako často chodíte na prechádzky. A nielen to upozorní vás tiež na prichádzajúci hovor, ktorý môžete zdvihnúť.

Súčasťou vodítka je nevyhnutné LED osvetlenie, ktoré vám uľahčí ovládanie pri večernom venčení.

Čo je dôležité, je jednoznačne ergonomický tvar vodítka. Prechádzky sú príjemné a pohodlné aj pre pána. Konkrétne vodítko navyše možno meniť – vybrať si môžete štandardné, reflexné, protišmykové alebo tlmiace.

4 dôvody, prečo KUPOVAŤ PetKit GO Smart vodítko

 • Umožní vám sledovať štatistiky prechádzok s vaším zvieracím miláčikom.
 • Budete mať prehľad aj o svojej vlastnej aktivite.
 • Získate estetické vodítko, ktoré má pridanú hodnotu.
 • Možno prepojiť s telefónom a zdvíhať prichádzajúce hovory.

2 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ PetKit GO Smart vodítko

 • Nutná registrácia do aplikácie PetKit.
 • Existujú aj iné aplikácie, ktoré sledujú aktivitu.

#5 Monitor aktivít, ktorý povie všetko

PetKit P2 monitor aktivity – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Ak by ste mali radi k dispozícii dáta o aktivite vášho štvornohého maznáčika, potom vám pomôže ľahký profesionálny monitor PetKit P2. Budete mať prehľad o aktivite a zdravie vášho miláčika.

Ide o bezdrôtové zariadenie vo forme monitora na obojok, ktoré obsahuje snímač aktivít. Ide ľahko pripevniť na akýkoľvek obojok. Sleduje nielen spánok či kŕmenie, ale aj výdaj energie alebo zmeny nálady. V aplikácii sú potom všetky dáta vyhodnotené a vy sa dozviete všetko nielen o zdraví psíka či mačičky – nájdete tu tiež vhodné odporúčania pre vášho konkrétneho maznáčika.

Prístroj je nabíjací, vodotesný a protištěkací. Má až 18 úrovní impulzov, pomôže aj proti vytí psíkov. Obal monitora je vyrobený z ľahkého magnolia, je odolný proti nárazu aj tlaku. Škoda len, že súčasťou nie je tiež obojok.

5 dôvodov, prečo KUPOVAŤ PetKit P2 monitor aktivity

 • Budete mať prehľad o zdravotnom stave svojho maznáčika.
 • Dozviete sa o zmenách nálady svojho parťáka.
 • Získate obojok proti vytiu a štekaniu.
 • Budete mať k dispozícii prehľadnú štatistiku aktivít, kŕmenia a spánku.
 • Získate cenné zdravotné odporúčania pre vášho miláčika.

2 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ PetKit P2 monitor aktivity

 • Dlhé upozornenie, než príde impulz.
 • Obojok nie je súčasťou balenia.

Smart dávkovače krmiva

Dávkovače krmivá sú vhodné pre všetkých, ktorí chcú pravidelne a správne kŕmiť svojich miláčikov. Ak vás doteraz nebavilo vážiť dávky krmiva alebo sledovať, koľko toho vaše zvieratko zjedlo, potom môže ísť o možnosť, ktorá jednoznačne stojí za zváženie. Dávkovač zváži stravu, udrží ju čerstvú a niektoré z nich dávkujú automaticky aj bez vašej prítomnosti. Ponáhľate sa výnimočne z práce rovno na večierok? Nevadí, pretože šikovný dávkovač vášho maznáčika nakŕmi za vás a vy sa môžete v pokoji baviť.

#1 Minimalistický dávkovač granulí so zabudovanou kamerou

Hoison Smart dávkovač krmiva – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Najmodernejšie automatický dávkovač krmiva pre psov a mačky nie je len dávkovačom. Ide o produkt, ktorý ocenia milovníci najnovších technológií. Ide o dizajnového pomocníka s prepracovanou aplikáciou, ktorý vám pomôže zabezpečiť kŕmny plán pre maznáčika aj bez vašej prítomnosti.

Moderný dávkovač s objemom 5 l disponuje tiež wi-fi kamerou a mikrofónom. Môžete so svojím zvieratkom komunikovať odkiaľkoľvek, samozrejmosťou sú aj snímky tých najlepších momentov. Pretože však kamera nemá náklon, pri kŕmení menších miláčikov neuvidíte. Dávkovač je vybavený váhou, takže správna dávka kŕmenia je zaistená. Navyše sa dozviete o stave krmiva v zásobníku. So svojim miláčikom sa na diaľku môžete tiež hrať a odmeniť ho. Jedeno stlačenie tlačidla v aplikácii uvoľní požadovanú dávku granúl. Výhodou je tiež prepracovaná aplikácia, ktorá je kompatibilná so zariadeniami Android aj iOS.

5 dôvodov, prečo KUPOVAŤ Hoison Smart dávkovač krmiva

 • Zabezpečí pravidelné kŕmenie, keď nie ste doma.
 • Svojho maznáčika budete mať pod dohľadom.
 • Môžete odmeňovať na diaľku.
 • Získate úžasné momentky.
 • Moderný dizajn.

1 dôvod, prečo NEKUPOVAŤ Hoison Smart dávkovač krmiva

 • Kamera nemá náklon, takže konkrétne pri kŕmení na menších miláčikov neuvidíte.

#2 Dávkovač, ktorý udrží krmivo čerstvé

Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Inovatívna technológia radí medzi najlepšie dávkovače krmiva taktiež Petkit Fresh Element, dizajnovo veľmi podarený kúsok. Dá sa ovládať manuálne aj pomocou múdrej aplikácie. Naviac je vytvorený tak, aby stravu udržal čerstvú.

Dávkovač od Petkit disponuje dvojfázovým systémom, ktorý chráni krmivo pred vlhkom a kontamináciou. Strava je tak po dlhú dobu čerstvá a v tej najlepšej kvalite. Ľahko a intuitívne nastavíte automatické kŕmenie – stačí zadať veľkosť porcie a časové rozostupy. Ak si však nie ste istí, ako kŕmiť, môžete si nechať spočítať kŕmny plán na mieru. Cez aplikáciu zadáte údaje o váhe, veku, plemena psa a tá vypočíta optimálny príjem kalórií psíka na každý deň.

Ďalšou výhodou dávkovača je senzor, ktorý vás upozorní, akonáhle krmivo v zásobníku dochádza. Misky sú navyše odnímateľné pre ľahkú údržbu, možno ich kedykoľvek vymeniť.

Pravidelný kŕmny plán vám pomôže zaistiť veľký zásobník až na 6 litrov krmiva. Silikónový lem po obvode zásobníka zaisťuje tesné uzavretie priestoru s krmivom, takže sa strava nezlepí, nenavlhne a neuviazne v dávkovači. Krmivo sa navyše nemôže dostať do kontaktu s nečistotami či baktériami. Jediné, čo dávkovaču chýba k dokonalosti, je dávkovač pitného režimu.

7 dôvodov, prečo KUPOVAŤ Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva

 • Kŕmny plán môžete zaistiť odkiaľkoľvek.
 • Ovládať možno aplikáciou aj manuálne.
 • Kvalitný systém uzatvorenia krmivo zachová dlho čerstvé.
 • Kapacita až 6 litrov krmiva bude vyhovovať všetkým, ktorí sa musia zdržať v práci či na cestách.
 • Na znížené množstvo krmiva budete upozornení.
 • Bezpečnostný senzor uzatvárania dvierok zabezpečí, že sa nezavrie v prípade, že by dovnútra zvieratko strčilo ňufák či labku.
 • Prepracovaný dizajn, ktorý si ľahko zamilujete.

1 dôvod, prečo NEKUPOVAŤ Petkit Fresh Element smart dávkovač krmiva

 • Chýba zásobník vody, ktorý by sa postaral o pitný režim zvieraťa.

#3 Miska s mikročipom pre menšie psy a mačky

SureFeed dávkovač s mikročipem – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Unikátna miska pre psov a mačky je v podstate špeciálnym dávkovačom kŕmenia so zabudovaným mikročipom. Ten reaguje vo chvíli, keď sa priblíži konkrétný maznáčik a nadávkuje mu požadovaný typ kŕmenia. Je vhodná aj do domácnosti s niekoľkými zvieratami. Naviac umožňuje kontrolovať príjem potravy, najmä v prípadoch, keď niektorý z maznáčikov držia diétu.

Výhodou misky je tiež to, že suchú aj vlhkú stravu udrží čerstvú vďaka kapacite 400 ml. Môžete nastaviť až 32 zvierat, preto sa každý maznáčik naje pohodlne a sám. Miska sa hodí aj tam, kde jedno zviera vyjedá kŕmenie ostatným. Produkt je navyše kompatibilný so všetkými druhmi veterinárnych mikročipov. Problémom môže byť len to, že pri odchode práve kŕmeného maznáčika stihne pristúpiť ďalšie, ešte než sa veko zavrie.

5 dôvodov, prečo KUPOVAŤ SureFeed uzatvárateľnú misku s mikročipom

 • Kontroluje kŕmenie zvierat.
 • Možno nastaviť až 32 maznáčikov.
 • Je kompatibilný so všetkými typmi mikročipov.
 • Udrží suchú aj vlhkú stravu dlhšie čerstvú.
 • Estetické prevedenie robí z misky ďalší zvierací doplnok.

4 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ SureFeed uzatvárateľnú misku s mikročipom

 • Mikročip nie je obsahom balenia.
 • Batérie nie sú obsahom balenia.
 • Malý objem 400 ml.
 • Než sa veko zaklapne, môže rýchlo pristúpiť ďalší maznáčik a kŕmnu dávku zožrať.

#4 Chytrá miska, ktorá myslí za vás

PetKit Fresh Metal Smart miska – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Múdra miska nie je len módnym výstrelkom od PetKit, ale aj elegantným riešením kŕmenia domácich maznáčikov. Miska ľahko zváži kŕmnu dávku, a vy tak budete mať prehľad o správnom kŕmení psa či mačky. Naviac je vyrobená z antibakteriálneho materiálu.

Minimalistické prevedenie zaujme na prvý pohľad. Pogumavaná spodná časť misky navyše zamedzí vysypaniu krmiva či vylievaniu vody miláčikom. Miska z ocele je samozrejme vymeniteľná. Na výber je mnoho prevedení – kombinácia bielej s farbami alebo s dreveným dizajnom.

Kŕmenie pomocou chytrej misky si môžete zaznamenávať do špeciálnej aplikácie. Vďaka zabudovanej váhe budete kŕmiť presne. Miska je tak vhodná aj pre zvieratká so sklonmi k nadváhe a prejedaniu.

5 dôvodov, prečo KUPOVAŤ PetKit Fresh Metal Smart misku

 • Zváži dávku krmiva za vás.
 • Aplikácia vám pomôže viesť si štatistiku kŕmenia.
 • Je vhodná aj pre zvieratká so sklonmi k prejedaniu a nadváhe.
 • Minimalistický čistý dizajn, ktorý v modernej domácnosti neurazí.
 • Jednoduchá údržba, možno umývať tiež v umývačke.

1 dôvod, prečo NEKUPOVAŤ PetKit Fresh Metal Smart misku

 • Nejde o automatický dávkovač krmiva.

Interaktívne hračky pre psov a mačky

Hoci si každý milovník zvierat a zodpovedný pániček so svojimi miláčikmi často a rád hrá, občas si všetci radi vydýchneme. Pre všetkých chvíle, kedy práve nemáte čas alebo sa musíte venovať niečomu inému, sú tu moderné interaktívne hračky, ktoré vaše zvieratko zabavia za vás. Nakoniec sa môžete len kochať radostným vystrájaním vášho priateľa psíka či mačičky.

#1 Vrhač pre aktívne psy

iFetch Too automatický vrhač loptičiek – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Hrátky s loptičkou nikdy neboli jednoduchšie. Moderná technológia vám umožní šťastne unaviť vášho psíka, zatiaľ čo si napríklad vychutnáte šálku kávy. Pomôže vám automatický vrhač loptičiek.

Jedno tlačidlo, tri dosahy aportovanie a hodiny psej zábavy. Tichý chod zaistí pohodovú hru aj bez vašej prítomnosti. Do žliabku stačí vložiť loptičku, čo sa ľahko naučí aj váš pes. Potom ho iFtech vystrelí na zvolenú vzdialenosť. Nastaviť sa dá tiež náhodný chod, kedy prístroj vzdialenosti strieda pre ešte väčšiu zábavu. Hračka je naviac vhodná dovnútra aj von. Súčasťou je nabíjacia batéria. Po jej dobití vydrží hračka až 300 odpalov. Nechýbajú ani tri tenisové loptičky. Nabíjací kábel by však mohol byť dlhší, aby umožnil pohodlné nabíjanie vonku.

Vrhač loptičiek je určený pre všetkých, ktorých baví sledovať radostnú hru svojich štvornohých miláčikov. Je vhodný aj pre náročnejšie a aktívnejšie psy, ktoré sa potrebujú vybehať. Interaktívna hra ich zabaví aj vo chvíli, keď sa im nemôžete naplno venovať. Pozor dajte na daždivé počasie, aby nedošlo k poškodeniu prístroja. Po namočení je potrebné zbaviť sa vody a dôkladne vysušiť.

7 dôvodov, prečo KUPOVAŤ iFetch Too automatický vrhač loptičiek

 • Psík si môže hrať aj vo chvíli, keď sa mu nemôžete naplno venovať.
 • Zábavu si užije celá rodina.
 • Rýchly odpal loptičiek poteší aj aktívne psy.
 • 3 varianty vzdialenosti odpalu vám pomôžu urobiť hru rozmanitejšiu.
 • Možnosť náhodnej hry vášho psíka dokonale zabaví.
 • Batéria aj dobíjací adaptér sú súčasťou balenia.
 • 3 tenisové loptičky sú súčasťou balenia.

2 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ iFetch Too automatický vrhač loptičiek

 • Nabíjací adaptér by mohol byť dlhší, aby umožnil komfortné dobíjanie z terasy.
 • Nie je vodeodolný.

#2 Jednoduchá mačacia hračka ako doplnok ku kamere Pawbo

Pawbo Catch automatická hračka pre mačky – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Chcete zabaviť svoju mačku, zatiaľ čo nie ste doma? Pomôže vám Pawbo Catch automatická hračka, ktorú možno ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne, ak vlastníte tiež smart kameru Pawbo.

Hračka pripomína vtáčika, čo mačky milujú – ale nie všetky. Niektoré mačky táto hračka môže po čase prestať zaujímať. Ideálnou kombináciou je samozrejme využitie spolu so smart kamerou. Jedine tak môžete na svojho maznáčika hovoriť a sledovať, ako sa hrá, aj keď sa práve nachádzate napríklad v práci. Namiesto neplechy si vaša mačka užije veľa zábavy. Hračka funguje na 4 AA batérie.

4 dôvody, prečo KUPOVAŤ Pawbo Catch automatickú hračku pre mačky

 • Jednoduché ovládanie, ručne, ovládačom alebo aplikáciou.
 • Možnosť prepojenia s Pawbo smart kamerou pre lepšie zážitky.
 • 7 stupňov ovládania
 • Kvalitné prevedenie.

2 dôvody, prečo NEKUPOVAŤ Pawbo Catch automatickú hračku pre mačky

 • Nie každá mačka bude mať stále záujem.
 • Kamera nie je súčasťou.

#3 Cenovo dostupná robohračka pre mačky

FroliCat RoloRat robotická myš pre mačky – recenzia

Prezrieť viac obrázkov …

Niekedy je potreba mačičku zabaviť a zamerať jej energiu správnym smerom. Robotická myš je riešením, ktoré vám umožní pripraviť chlpatému maznáčikovi hru aj bez vašej prítomnosti, napríklad pri odchode do práce.

Stačí si vybrať jeden z troch režimov. Prvý z nich umožňuje jednorazovú desaťminútovú hru. Druhý program ponúka kontrolovateľnú hru, myšku možné rôzne prepínať. Poslednou možnosťou je obľúbený diaľkový režim – sama myš sa zapne v dvojhodinových intervaloch. Vaša mačička sa doma rozhodne nudiť nebude.

Ako robomyš funguje? Pri zapnutí sa rozbehne a rôzne mení smer svojho pohybu. Hračka naviac vydáva zvuk a pohybuje chvostíkom. Tomu skrátka žiadna mačka neodolá. Ide o praticky hračku na 3 AAA batérie, ktorá bude baviť mačacích miláčikov aj vás. Jedinou nevýhodou môže byť pre niekoho dráždivý zvuk.

5 dôvodov, prečo KUPOVAŤ FroliCat RoloRat robotická myš pre mačky

 • Nízka cena za úžasnú hračku.
 • 3 možnosti nastavenia hry.
 • Režim pre úsporu batérií.
 • Jednoduché ovládanie, zvládne to každý.
 • Perfektná zábava pre mačiatka aj dospelé mačky.

1 dôvod, prečo NEKUPOVAŤ FroliCat RoloRat robotická myš pre mačky

 • Pre niekoho môže byť zvuk hračky obťažujúce.

Váš názor

Máte iné obľúbené SmartPet zariadenie, ktoré vám tu chýba?  Napíšte nižšie do komentárov a pomôžte tak ostatným pri výbere ich originálnej vychytávky. Teším sa na diskusiu.

Prečítajte si tiež výber najlepších krmív pre psov , gps obojky a elektrických obojkov – dali sme si záležať. ?

Zdroje

 1. [eng] Recenzia najlepších dávkovačov krmiva podľa webu  Nerdtechy.com
 2. [eng] Výber TOP dávkovačov krmiva podľa autora tohto článku
 3. [eng] Najlepšie zariadenia na kamerový monitoring maznáčikov –  Ideaing.com
 4. [eng] Recenzia vybraných SmartPet hračiek pre psov a mačky –  Smartpettoysreview.com
 5. [eng] 3 najlepšie SmartPet kamery podľa webu  Ensmartech.com
 6. [eng] Článok o automatických dávkovačoch –  Safewise.com
4.5/5 - (8 votes)

Vložiť komentár